داستان ما

آنچه به ما کمک کرد تا راه طی شده در 30 سال گذشته را شتاب دوچندان ببخشیم، اینترنت، وبسایت، تبلیغات گوگلی و در یک کلام تجارت الکترونیک بود. در انتهای درخشان این راه، از خود پرسیده ایم چرا راهی را که برای بازاریابی و فروش طی کردیم، به شما نشان ندهیم تا شما هم مانند ما بتوانید مشتریان خود را از دورترین نقاط ایران و شاید جهان، از همین مسیر پیدا کنید؟ بر همین اساس و از 4 سال پیش ساخت TAJERIO.COM توسط گروه نرم افزاری سازه آغاز شد و امروز مفتخریم به شما این امکان را بدهیم که وبسایت خودتان را داشته باشید، تبلیغات گوگلی را برای خودتان راه اندازی کنید، مشتریان خودتان را پیدا کنید و درآمد قابل توجه کسب کنید.
در طول عمر حرفه ای خود در گروه نرم افزاری سازه آموخته ایم که مشتریان ما بزرگترین سرمایه ما هستند، لذا هرآنچه بتوانیم انجام میدهیم تا رضایت شما را کسب کنیم و به نیازهای شما پاسخ دهیم. همکاران ما متشکل از متخصصین زبده در همه ی زمینه ها ی مرتبط با تجارت الکترونیک در خدمت شما هستند تا به شما کمک کنیم قدم به قدم وارد دنیای تجارت الکترونیک شوید. خدمتگزاری به شما در TAJERIO.COM افتخار ماست.
برای سنجش اعتبار و سابقه ی گروه نرم افزاری سازه مفتخر هستیم سابقه ای کوتاه از این گروه در فیلد مهندسی ساختمان را خدمت شما ارائه دهیم. سال 1368 وقتی اولین ایده برای ساخت نرم افزاری که روند حرفه ای مهندسین ساختمان را متحول کند در گروه نرم افزاری سازه متولد گردید، هرگز تصور نمی کردیم یک روز اینجا بایستیم. امروز و بعد از نزدیک به 30 سال، هیچ مهندس یا دانشجوی مهندسی ساختمان نیست که مستقیم یا غیرمستقیم از محصولات نرم افزاری ما در زمینه مهندسی ساختمان استفاده نکرده باشد. طی این سی سال هر روز و هرساعت مشغول پشتیبانی از کاربران خود و توسعه، بروزرسانی و خلق محصولات تازه بوده ایم. استاندارد این محصولات نرم افزاری در حدی بوده است که امروز در یک قدمی صادرات به سایر کشورها قرار داریم و همه ی این مواهب را مدیون تجارت الکترونیک هستیم. با سی سال تجربه در نرم افزار و بیش از 10 سال سابقه در تجارت الکترونیک به فوت و فن این بستر کاملا واقفیم.
شما می توانید اطلاعات بیشتر درباره گروه نرم افزاری سازه را از این لینک به دست بیاورید: www.SAZE.group
از وقتی که برای مطالعه درباره ی گروه نرم افزاری سازه اختصاص دادید متشکریم.