صفورا بیگدلی

صفورا بیگدلی هستم، متولد سال 1365 و فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته ارتباط تصویری. رتبه 5 کنکور در مقطع کارشناسی ارشد ورودی سال1390. در سال 1394 به گروه نرم افزاری سازه ملحق شدم و در این گروه به عنوان طراح گرافیک و طراح UI فعالیت می کنم. پیش از ورود به این گروه شاخه های متفاوتی از دیزاین را در سطح حرفه ای تجربه کرده ام و در این راستا جوایز داخلی و خارجی نیز گرفته ام.
همیشه به دنبال آن بودم که شرایط محل کارم متناسب با ذات حرفه ام باشد تا بتوانم با آرامش به کار هنری بپردازم. گروه نرم افزاری سازه در بدو ورود برای من یک شرکت خلاق بود. اندکی بعد از شروع کار فهمیدم که این گروه علاوه بر اینکه یک گروه خلاق هست، می تواند یک خانواده متعالی و رو به رشد هم باشد.
از آنجایی که پروسه خلق کردن بسیار پیچیده و جذاب است، همواره کوشیده ام طراحی هایم علاوه بر نوآوری و خلاقیت، هویت صحیح و به جایی داشته باشند و صرفا در جذابیت غرق نشوم. بنابراین همین موضوع مرا بر این داشته که در ابتدای هر پروژه جدید زمانی را به مطالعه و شناخت هر چه بیشتر موضوع اختصاص دهم؛ چرا که به اعتقاد من خلاقیت از شناخت آغاز می شود.
به نظر من لذت بردن برای یک طراح گرافیک هرگز به پایان نمی رسد، چرا که هر پروژه گامی جدید در کشف زیبایی و به کارگیری آن در امور جدید است و چه چیز بالا تر از اینکه مسئله من مسئله زیبایی باشد!