محمدرضا جمشیدیان

محمدرضا جمشیدیان هستم، مسئول، مدیرعامل و بنیان گزار گروه نرم افزاری سازه. فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و کارشناسی سازه از دانشگاه صنعتی اصفهان و پذیرفته شده رشته هوافضا دانشگاه فلوریدا آمریکا.
از 1368 در زمینه مهندسی سازه و کارکرد IT در این زمینه مشغول به کار بوده ام و افتخار می کنم در کنار همکاران دوست داشتنی و سخت کوشم با مجموعه موفق گروه نرم افزاری سازه در خدمت شما هستیم. یکی از عوامل موفقیت بی رقیب گروه نرم افزاری سازه تکیه بر بازاریابی مدرن و در این راه ساخت وبسایت و استفاده از تبلیغات گوگلی برای رسیدن به بازاری مطمئن بوده است. TAJERIO ساخته شده است تا اگر ما از این روش موفق شدیم بتوانیم به شما هم در این زمینه کمک کنیم.
اما TAJERIO در ارائه خدمات از سایر فعالان در این زمینه متمایز است. 30 سال کار در بیزینس به ما آموخته است که مشتریان رکن اصلی هر تجارت هستند. لذا تاکید ما قبل از هر چیز بر حقوق شماست. ما صورتحساب های روشن و همچنین پشتیبانی بی وقفه از شما را تضمین می کنیم.
امروزبسیار خوشحالم که تلاش تیم تاجریو طی سالهای گذشته به ثمر نشسته است و از شما دعوت می کنم از این امکانات کم نظیر برای تجارت الکترونیک استفاده کنید.